Київ

У Києві хочуть заборонити публічно використовувати російськомовний культурний продукт

Shutterstock

Депутат хоче захистити українську ідентичність, національну культуру, традиції, звичаї та історію

У столиці Україні депутати  хочуть встановити мораторій на публічне використання російськомовного культурного продукту, який діятиме до повного припинення окупації українських територій. Про це повідомляє "Дивогляд" із посиланням на Київську міську раду.

Цю ініціативу вже зареєстрував депутат Вадим Васильчук, який вважає, що український інформаційний простір треба захистити від гібридних впливів росії, бо та хоче знищити українську ідентичність, національну культуру, традиції, звичаї та історію.

"Необхідно заборонити публічне використання та демонстрацію російськомовного культурного продукту. Зокрема це російські книги, художні альбоми, аудіовізуальні твори, аудіопродукція, твори та документи на новітніх носіях інформації, вистави, концерти, культурно-освітні послуги. Крім цього в цей складний воєнний час на окремому фронті ми маємо захищати українські об'єкти матеріальної та духовної культурної спадщини, які мають художнє, історичне, етнографічне та наукове значення. Важливо унеможливити ескалацію напруги в суспільстві та посилити захист українського інформаційного простору від гібридних впливів ворога", – сказав депутат і додав, що мораторій діятиме до повного припинення окупації українських територій.

До речі, нещодавно "Дивогляд" повідомляв, що у NASA показали, як змінилось нічне освітлення в Києві під час війни.

Поки на нашій землі війна, навіть "Дивогляд" – це не про котиків і пандочок, а про перемоги нашого війська! Наш Telegram Дивогляд 5.UA.

Читайте також: Допоможи ЗСУ – врятуй свій дім: офіційні реквізити та посилання

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ