У Києві модернізують міські електрички

У Києві модернізують міські електрички

Укрзалізниця

Оновлений рухомий склад вже курсує за маршрутом

"Укрзалізниця" планує модернізувати рухомий склад потягів міської електрички Києва, повідомляє "Дивогляд" із посиланням на підприємство.

"Укрзалізниця" поступово оновлює рухомий склад кільцевої міської електрички Києва в рамках проєкту "Kyiv City Express". Для повного завершення процедури треба замінити ще дві електрички.

Сучасний рухомий склад вийшов на маршрут у червні. Як повідомляється, він обладнаний спеціальними місцями для перевезення велосипедів, а також туалетом і кімнатою для сповивання.

На маршруті також спостерігаються зміни. Було відновлено станцію "Русанівка", яка залишалася неактивною понад 10 років. Тепер кільцева електричка робить 20 зупинок.

Разом із цим, проєкт передбачає запуск комфортабельних сучасних приміських електричок з Києва до Ірпеня, Бучі, Ворзеля і Бородянки. Курсування рухомих складів за цими маршрутами відновили після звільнення цих міст від російської окупації.

Нагадаємо, раніше "Дивогляд" повідомляв, що у КМДА розповіли, чи розпочнеться 1 вересня навчальний рік у Києві.

Читайте також: Допоможи ЗСУ – врятуй свій дім: офіційні реквізити та посилання.

Якщо ви втомилися від серйозних новин і хочеться трохи розслабитися, підписуйтеся на наш канал у Telegram – Дивогляд 5.UA.ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ