Школяр

Чи розпочнеться 1 вересня навчальний рік у Києві – КМДА

Shutterstock

Існує певний перелік вимог до навчальних закладів

З 1 вересня у Києві розпочнеться навчальний рік. Чи прийдуть школярі в навчальні заклади, чи всі заняття відбуватимуться в режимі онлайн, розповідає "Дивогляд".

Директорка департаменту освіти та науки КМДА Олена Фіданян повідомила, що було чимало дискусій щодо того, в якому форматі розпочнеться навчальний рік восени 2022 року.

У КМДА вважають, що розпочати з 1 вересня навчання в режимі офлайн може бути цілком безпечним, за умови дотримання певних вимог. Державна служба з надзвичайних ситуацій перевірить прилеглі до навчальних закладів території на наявність вибухонебезпечних предметів.

Також у школах мають бути безпечні укриття, в яких буде достатньо запасів води, медикаментів і їжі. Якщо у навчальному закладі немає укриття, то варто забезпечити його в пішій доступності.

Разом із цим, на початку навчального року будуть проведені інструктажі з учителями і школярами щодо дій під час повітряної тривоги і бомбардування. 

В разі, якщо дитина перебуває за кордоном або в іншому місті, вона може долучитися до навчання в дистанційному форматі.

Нагадаємо, раніше "Дивогляд" повідомляв, що киянин вимагає від "Київпастрансу" повернути оплату за проїзд готівкою.

Читайте також: Допоможи ЗСУ – врятуй свій дім: офіційні реквізити та посилання.

Якщо ви втомилися від серйозних новин і хочеться трохи розслабитися, підписуйтеся на наш канал у Telegram – Дивогляд 5.UA.

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ