Київ

У Києві заборонили запускати феєрверки та їздити без глушника під час війни

Shutterstock

"За це має бути відповідальність"

Київський міський голова Віталій Кличко повідомив, що у столиці України вирішили заборонити запуск і продаж феєрверків, а також їзду на авто без глушника. Про це повідомляє "Дивогляд" із посиланням на його Telegram-канал.

"Кілька років тому було вже рішення про заборону феєрверків, але бачимо, що не всі поводяться адекватно. В Україні війна, тривають артобстріли наших міст, а деякі громадяни влаштовують салюти! Або ганяють вулицями на авто, як на реактивному літаку! За це має бути відповідальність"

Так, реалізацію (продаж і торгівлю) та запуск феєрверків, салютів і піротехнічних засобів заборонили на період дії воєнного стану на території України та 30 днів після його припинення чи скасування.

Окрім цього, заборонено використовувати для пересування столицею транспортні засоби, які мають у своїй конструкції систему випуску відпрацьованих газів "прямострум" та інші вихлопні системи, де відсутній шумопоглинач. Нове правило теж діє до моменту припинення чи скасування дії правового режиму воєнного стану на всій території України.

До речі, нещодавно "Дивогляд" повідомляв про те, куди киянам звертатися за допомогою, якщо на війні зникла рідна людина.

Поки на нашій землі війна, навіть "Дивогляд" – це не про котиків і пандочок, а про перемоги нашого війська! Наш Telegram Дивогляд 5.UA.

Читайте також: Допоможи ЗСУ – врятуй свій дім: офіційні реквізити та посилання

 

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ