Онлайн-мапа

В Україні запустили карту руйнувань – як вона працює і для чого це потрібно

reukraine.shtab.net

Проєкт допоможе зібрати кошти на відбудову

В Україні запустили карту руйнувань, на якій відображаються будівлі, постраждалі від повномасштабного російського вторгнення. Про це повідомляє "Дивогляд" із посиланням на сайт проєкту.

На онлайн-мапі знаходиться інформація про частково або повністю зруйновані об'єкти соціальної, транспортної та житлової інфраструктури внаслідок війни. Вона має допомогти зібрати кошти для відновлення будівель.

"Для цього Карта акумулює інформацію про всі зруйновані рф житлові, соціальні та інфраструктурні об'єкти. Уряд створив Фонд відновлення зруйнованого майна та інфраструктури державну фандрейзингову платформу – UNITED24, де кожен охочий може пожертвувати кошти на відбудову"

На мапі є координати та фотографії руйнувань, які завдали рашисти. Інформацію може доповнити кожен охочий. Для цього треба знайти на мапі потрібне місце та двічі на нього натиснути – після цього з'явиться віконце з полями, які треба заповнити. Після модерації інформація може з'явитися на сайті.

"Війна рф проти України – безпрецедентна за своєю цинічністю та жахом. російські військові знищують все на своєму шляху: від критично важливої інфраструктури до будинків мирних мешканців. Вони стріляють в мирне населення. Але окрім військового протистояння, ми маємо також протистояти в інформаційному полі і максимально впевнено довести після закінчення війни кожен злочин рф проти України. Саме для цього ми фіксуємо всі руйнування і зазначаємо координати, додаємо фото на Карту руйнувань. Це те, що ми вміємо робити і як показує практика, робимо дуже непогано: візуалізувати аналітику та максимально її розповсюджувати"

До речі, нещодавно "Дивогляд" повідомляв, що на москві площу "ДНР" прикрасили шрифтом, який вкрали у київських дизайнерів.

Поки на нашій землі війна, навіть "Дивогляд" – це не про котиків і пандочок, а про перемоги нашого війська! Наш Telegram Дивогляд 5.UA.

Читайте також: Допоможи ЗСУ – врятуй свій дім: офіційні реквізити та посилання

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ