Сергій Притула

Усього за добу: Сергій Притула зібрав майже 300 млн грн на "Байрактари"

siriy_ua / Instagram

"Люди, ви робите щось фантастичне і пишете історію!"

Українська знаменитість Сергій Притула повідомив, що за добу вдалося зібрати майже 300 млн грн на придбання "Байрактарів". Про це повідомляє "Дивогляд" із посиланням на його Instagram.

Притула оголосив про збір коштів на три "Байрактари" для ЗСУ у середу, 22 червня, на своє 41-річчя. Ведучий планував за тиждень зібрати $15 млн.

"Розуміючи, на який захмарний бюджет ми замахнулись, але і усвідомлюючи важливість того, чим можемо посилити Повітряні Сили ЗСУ. Минула доба…Станом на 9.00 23.06 ви задонатили…296 млн грн! Доплюсовуємо те, що наш фонд виділив на проект і маємо сумарно 366 млн грн!!!!!!!!! А це означає, що з бажаних трьох ми вже назбирали на ДВА БАЙРАКТАРИ!!!!! ДВА ЗА ДОБУ!!!! Люди, ви робите щось фантастичне і пишете історію!"

Ось посилання на збір коштів.

До речі, нещодавно "Дивогляд" повідомляв, що Тарас Тополя розповів про жахливу ситуацію, в яку він потрапив на фронті у свій 35-й день народження.

Поки на нашій землі війна, навіть "Дивогляд" – це не про котиків і пандочок, а про перемоги нашого війська! Наш Telegram Дивогляд 5.UA.

Читайте також: Допоможи ЗСУ – врятуй свій дім: офіційні реквізити та посилання

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ