Дмитро і Єгор Шкребець

Від батька загиблого на "Москві" рашиста втекла дружина та забрала всі гроші – тепер він обіцяє розповісти "всю правду про крейсер"

Фото з соцмереж

"Я скажу вам те, що знаю, а знаю я багато"

Мешканець рф Дмитро Шкребець, батько загиблого на крейсері "Москва" матроса-строковика, розповів про втечу дружини. Про це повідомляє "Дивогляд".

У суботу, 2 липня, у соцмережі чоловік написав, що зранку його дружина пішла на роботу та зникла. Дмитра це перелякало та він згадав про погрози, які йому нібито надходили через висвітлення теми удару по "Москві".

Однак, згодом він повідомив, що жінка просто "забрала всі гроші та зникла", а також відключила всі сім-картки. Йдеться про 7 млн рублів державної компенсації за "демілітаризованого" сина.

"Ось таке моє життя, зраджують найближчі", – поділився Шкребець.

Окрім цього, росіянин пообіцяв розповісти правду про крейсер "Москва", після чого він планує видалити сторінку в соцмережі.

"Я скажу вам те, що знаю, а знаю я багато. Зроблю це так, щоб не дати владі мене "посадити"

Цікаво, що незабаром росіянин видалив усі повідомлення. Можливо, це пов'язано з тим, що він одним із перших публічно розповів про втрати на крейсері "Москва". Згодом до нього прийшли "люди з серйозного відомства" і забрали його ноутбук "на експертизу". Детальніше про це читайте тут.

Поки на нашій землі війна, навіть "Дивогляд" – це не про котиків і пандочок, а про перемоги нашого війська! Наш Telegram Дивогляд 5.UA.

Читайте також: Допоможи ЗСУ – врятуй свій дім: офіційні реквізити та посилання

 

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ