Викладач чеського університету закликав студентку з рф повалити путіна, щоб скласти іспит

Студентці з росії Олександрі викладач чеського університету запропонував повалити російську владу, щоб приїхати на іспит до Чехії.

Восени минулого року дівчина вступила до Остравського університету на бюджетну форму навчання, але через пандемію перші півроку відвідувала заняття онлайн, перебуваючи на росії. Згодом вона приїхала до Чехії для здачі сесії, але в лютому цього року повернулася на рф для лікування. Про це повідомляє "Дивогляд" із посиланням на росЗМІ.

Олександра хотіла розпочати очне навчання у квітні, але все змінилося через війну в Україні. Так, 28 лютого студенти отримали листи від керівництва університету, яке роз'яснило позицію щодо повномасштабного російського вторгнення. У повідомленні йшлося, що там підтримують Україну, але також закликали допомогти студентам із росії, які проти війни.

Навчальний клас
Навчальний клас
Фото: Shutterstock

Читайте також:

На початку квітня у Чехії скасували всі коронавірусні обмеження на в'їзд, але росіянка через подорожчання квитків не стала на них витрачати гроші та залишилася під час сесії на росії. Вона пояснила свою відсутність "політичною ситуацією" і попросила організувати сесію дистанційно. Викладач університету Марек Еліаш відмовив і наступним чином пояснив свою мотивацію:

"Рішення передбачає спровокувати політичний переворот у вашій країні, повалити цього виродка путіна, негайно припинити агресію проти України… Коли в Україні доводиться вмирати безневинним мирним жителям і тисячі з них жертвують своїм життям, захищаючись від вашого варварського нападу, вам, громадянам росії, доведеться пережити певний дискомфорт. Наведіть лад у вашій країні, навіть якщо це означає ризик провести якийсь час у в'язниці. Це ніщо порівняно із катастрофою, яку ви робите в Україні"

Згодом професор повідомив журналістам, що прийняти іспит у Олександри він може лише очно через правила навчального плану, а також не вважає, що можна чесно організувати екзамен в форматі онлайн. Студентка надалі планує взяти академічну відпустку чи вступити до російського університету.

До речі, нещодавно "Дивогляд" повідомляв, що від батька загиблого на "Москві" рашиста втекла дружина з грішми, а також тепер він обіцяє розповісти "всю правду про крейсер".

Поки на нашій землі війна, навіть "Дивогляд" – це не про котиків і пандочок, а про перемоги нашого війська! Наш Telegram Дивогляд 5.UA.

Читайте також: Допоможи ЗСУ – врятуй свій дім: офіційні реквізити та посилання

 

 

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ

Читайте більше