Підтримав путіна: герой "Сватів" вперше від початку війни публічно висловив свою позицію – фото

Відомий актор Федір Добронравов вперше з 24 лютого вирішив публічно продемонструвати свою позицію щодо повномасштабного російського вторгнення

Добронравов, який свого часу знімався у Києві та має чимало українських колег, не став засуджувати дії владіміра путіна. Навпаки, він вирішив підтримати рашистів і відвідав тих серед них, які наразі знаходяться у госпіталі у Самарі. Про це повідомляє "Дивогляд" із посиланням на росЗМІ.

Там росіянин цікавився в окупантів, як ті себе почувають, а також підтримував їх і давав автографи. Артиста анітрохи не бентежить, що ці люди вбивали мирних українців, багато з яких захоплювалися серіалом "Свати". Втім, не можна сказати, що це стало сюрпризом.

Так, у 2017 році СБУ заборонила йому відвідувати Україну протягом трьох років через незаконне відвідування анексованого Криму та антиукраїнську позицію. Сам актор сказав, що він "і не збирався". Тим не менше, у 2019 Окружний адміністративний суд міста Києва визнав ці дії СБУ протиправними та скасував усі рішення щодо заборони в'їзду Добронравова.

Федір Добронравов у госпіталі
Федір Добронравов у госпіталі
Фото: російські ЗМІ

Окрім цього, на позицію актора раніше вказували слова іншої учасниці серіалу "Свати" Анни Кошмал. За її словами, після початку війни її підтримали тільки Олександр Феклістов, який зіграв роль Сан Санича Берковича, та Андрій Бірін, який зіграв нареченого Жені, англійця Джека.

Зокрема, ось що сказав Феклістов:

"Дорогі мої українські колеги, хочу висловити вам слова солідарності. Ми тут на росії відчуваємо неймовірний сором і ганьбу у зв'язку з тим, що сталося. Але це все дрібниці порівняно з тим, що зараз терпить Україна.

Колись у моєму дитинстві, в дитячому садку, була вихователька, яка, якщо ти не засинав у тиху годину, дуже сильно тиснула на очі, щоб ти заснув. З 24 лютого нам намагаються закрити не лише очі, а й вуха. Але ми чуємо та бачимо про ваше горе, висловлюємо свою солідарність.

Знаєте, мій дядько, Валентин Васильович, під час Великої Вітчизняної загинув під Києвом, пропав безвісти. Я не розумію, навіщо ми це повторюємо, – дуже боляче і гірко. Ми з вами"

До речі, нещодавно "Дивогляд" повідомляв про те, як покійний Юрій Шатунов збирався на Донбас, щоб вбивати українців.

Поки на нашій землі війна, навіть "Дивогляд" – це не про котиків і пандочок, а про перемоги нашого війська! Наш Telegram Дивогляд 5.UA.

Читайте також: Допоможи ЗСУ – врятуй свій дім: офіційні реквізити та посилання

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ

Читайте більше