Суддя

У Рівному судили 15-річного школяра, бо той обматюкав росію

Shutterstock

"Після слів: "Слава нації!", він сказав: "п*зд*ць російській федерації"

У Рівненській області суддя розглядав справу школяра, бо той на "останньому дзвонику "сказав п*зд*ц російській федерації". Про це повідомляє "Дивогляд" із посиланням на Zaxid.net.

Це сталося 7 червня під час онлайн-святкування "останнього дзвоника", де 15-річний 9-класник нецензурно висловився.

"Після слів: "Слава нації!", він сказав: "П*зд*ць російській федерації". Він не повинен був так казати, але зараз всі так говорять, бо війна. На сина написали заяву, бо в школі недолюблюють, оскільки він активний, коли роблять зауваження, огризається. Завжди просила його, щоб змовчував", – розповіла матір школяра.

За її словами, одного разу вона прочитала, що якщо забороняти підлітку лаятись, то той буде частіше це робити. Втім, після судового розгляду жінка вирішила, що краще виховуватиме (куди ще?) свого сина, а той, у свою чергу, пообіцяв не матюкатися у громадських місцях. Суддя Олександра Жуковська звільнила хлопця та його матір від адмінвідповідальності та обмежилась усним зауваженням.

До речі, нещодавно "Дивогляд" повідомляв, що у Хмельницькому чоловік пропонував поліції хабар у розмірі 2000 грн, щоб не платити штраф 120 грн.

Поки на нашій землі війна, навіть "Дивогляд" – це не про котиків і пандочок, а про перемоги нашого війська! Наш Telegram Дивогляд 5.UA.

Читайте також: Допоможи ЗСУ – врятуй свій дім: офіційні реквізити та посилання

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ