Юрій Шатунов

Хотів вбивати українців: як покійний Юрій Шатунов ставився до війни в Україні

yuriy_shatunov / Instagram

Артист називав населення України "кінченими бандерівцями, нацистами та фашистами"

Директор Юрія Шатунова, Аркадій Кудряшов, розповів, що покійний артист хотів воювати разом з російськими військовими на Донбасі. Про це повідомляє "Дивогляд" із посиланням на росзмі.

У четвер, 23 червня, у 48-річному віці помер російський співак і лідер гурту "Ласковый май" Юрій Шатунов. Його творчістю захоплювалися багато українців, але спогад Кудряшова про події лютого цього року можуть змінити їхню думку щодо артиста:

"Юра сказав: "Аркадію, поїхали, запишемося добровольцями". Ось така у нього реакція була, ось перша реакція, найперша, каже: "Поїхали на Донбас"

Тим не менше, Шатунов чомусь не вирушив воювати на боці окупантів і лише давав концерти російськими містами. Також він планував виступати восени, але несподівана смерть все змінила.

Є інформація, що покійний ненавидів український народ. Так, за словами піарниці Анни Салати, з 2014 року Шатунов неодноразово відмовлявся виступати в Європі, якщо замовниками концертів були українці, бо він їх вважав "кінченими бандерівцями, нацистами та фашистами".

Він зневажав людей, якщо ті не шанували "велику росію". Водночас варто зазначити, що публічно Юрій не підтримав рф у війні в Україні, на відміну від багатьох інших зірок.

До речі, нещодавно "Дивогляд" повідомляв про те, як учасник "Файна Юкрайна" перейшов на бік рф і почав закликати зачистити Україну від фашистів.

Поки на нашій землі війна, навіть "Дивогляд" – це не про котиків і пандочок, а про перемоги нашого війська! Наш Telegram Дивогляд 5.UA.

Читайте також: Допоможи ЗСУ – врятуй свій дім: офіційні реквізити та посилання

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ