Святослав Вакарчук

Святослав Вакарчук на публіці послав росію та окупантів – відео

sviatoslav.vakarchuk / Instagram

Музикант не стримував своїх емоцій і поділився болем за Україну

Лідер популярного українського гурту "Океан Ельзи" Святослав Вакарчук є справжнім патріотом нашої держави і завжди виступав за її незалежність. В умовах повномасштабної війни в Україні він продовжує боротися за свободу і відверто висловлює свою позицію.

Так, на одному зі своїх концертів у Польщі, Вакарчук просто зі сцени показав росії середній палець. Таким жестом він послав і окупантів, які вторглися в нашу державу, і самого диктатора путіна, повідомляє "Дивогляд".

Музикант вирішив не стримувати своїх емоцій і поділитися частиною свого болю за рідну неньку:

"росія хоче деморалізувати нас, хоче поставити нас на коліна, змусити боятися, впадати в депресію, думати про те, як було в минулому", – заявив Вакарчук і показав окупантам середній палець.

Після цього знаменитість звернулася до прихильників, які прийшли на його благодійний концерт:

"Ми знаємо, що ми йдемо в майбутнє гордо та впевнено – з допомогою друзів, таких як Польща, Україна обов’язково переможе. Це станеться навіть швидше, ніж ми гадаємо. Головне – працювати для цього щодня", – додав артист.

Загалом на концерті були присутні близько 4 тис слухачів. Усі кошти з купівлі квитків передадуть на допомогу українським захисникам та вимушеним переселенцям з зони бойових дій.

Нагадаємо, раніше "Дивогляд" повідомляв, що Святослав Вакарчук виступив для переселенців із Маріуполя.

Читайте також: Допоможи ЗСУ – врятуй свій дім: офіційні реквізити та посилання.

Якщо ви втомилися від серйозних новин і хочеться трохи розслабитися, підписуйтеся на наш канал у Telegram – Дивогляд 5.UA.ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ