Мастен Ванжала

У Кенії влаштували самосуд маніяку, який пив дитячу кров – фото

DCI Kenya

Серійний вбивця представлявся футбольним тренером і давав своїм жертвам наркотики

Місцеве населення Кенії розтерзало 20-річного серійного вбивцю Мастена Ванжала, котрий вбивав дітей і пив їхню кров. Про це повідомляє "Дивогляд" із посиланням на Washington Post.

Правоохоронці у липні розслідували загибель 12-річного і 13-річного хлопчиків, у ході чого затримали 20-річного Мастена Ванжала. У в'язниці виявилося, що арештований вбив як мінімум 10 дітей.

Маніяк представлявся своїм жертвам футбольним тренером, давав їм наркотики, а потім вбивав їх. Інколи він навіть вживав кров своїх жертв.

Цього місяця Ванжалу вдалося втекти з поліцейського відділку в Найробі. Після цього заарештували трьох працівників поліції, яких підозрюють в організації втечі.

Через кілька днів злочинця помітили школярі у його рідному місті Бунгома, що за 400 км від Найробі. Вони повідомили про це дорослим, які зібрали натовп і вбили кенійця.

До речі, нещодавно "Дивогляд" повідомляв, що у США розкрили особу легендарного маніяка "Зодіака", якого шукали 50 років.

Якщо ви втомилися від серйозних новин і хочеться трохи розслабитися, підписуйтеся на наш канал у Telegram. Дивогляд 5.UA – тут може бути страшно, але весело!

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ