У США розкрили особу легендарного маніяка "Зодіака", якого шукали 50 років – фото

Слідча група The Case Breakers розповіла про чоловіка, який протягом півстоліття міг бути відомий як "Зодіак". Ним виявився Гері Френсіс Пост – ветеран ВПС США.

За інформацією The Case Breakers, яка складається з понад 40 колишніх слідчих, журналістів і офіцерів військової розвідки, цей маніяк помер у 2018 році. Нові докази, знайдені у судово-медичних документах, і фотографії, які виявили у фотолабораторії злочинця, дозволили встановити особу серійного вбивці. Про це повідомляє "Дивогляд" із посиланням на Fox News.

Зокрема, на одній фотографії помітили шрам на чолі Поста, що збігається з фотороботом "Зодіака". Також учасники Case Breakers розшифрували лист завдяки повному імені Поста.

За даними слідчої групи, вбита у 1966 році 18-річна Чері Джо Бейтс – шоста жертва чоловіка, але поліцейські спростовують цю інформацію. Цю версію вони аргументують так:

Пост свого часу проходив медичне обстеження через "інцидент зі стріляниною" у лікарні, що за 15 хв від місця, де вбили 18-річну дівчину. Окрім цього, на місці трагедії знайшли наручний годинник з бризками фарби.

Експерти припускають, що цей предмет належав Посту, бо той протягом 40 років фарбував будинки. Також детективам вдалося знайти сліди черевиків військового типу (Пост – ветеран ВВС США), які схожі на знайдені на місцях злочинів, скоєних "Зодіаком".

Справа "Зодіака"
Справа "Зодіака"
Фото: Courtesy of The Case Breakers

Читайте також: Маніяк із голлівудською зовнішністю: жорстока історія Теда Банді – фото

Читайте також: Шокуючі теорії змов, які виявилися правдою

Читайте також: У США офіціантка отримала $1 тис чайових і моторошну записку від клієнта – що там було написано (фото)

Окрім цього, учасники The Case Breakers зв'язалися з колишньою сусідкою Поста та його дружини. Та ознайомилася з доказами та теж почала вважати, що чоловік був "Зодіаком". За словами жінки, яка назвала себе Гвен, Пост няньчив її у 70-80-х роках минулого століття та жорстоко ставився до своєї дружини. Також він навчив її стріляти з вогнепальної зброї.

Журналісти опитали жінку, яка представилася як Мішель. Вона стверджує, що була цивільною дружиною сина ймовірного маніяка. Жінка страждала від насильства з боку батька свого чоловіка.

Зазначимо, що навколо історії цього серійного вбивці дуже багато таємниць. Він тероризував Північну Каліфорнію і Сан-Франциско у кінці 1960-х років. За словами самого маніяка, він вбив 37 людей, але поліція підтвердила лише 5 вбивств.

"Зодіак" вперше вийшов на зв'язок із журналістами у 1969 році. Він відправляв криптограми та вимагав їх публікувати. Якщо його вимоги не виконували – він погрожував новими вбивствами. Усього існує чотири шифри. Маніяк стверджував, що в одному з них він розкрив свою особу.

У 2004 році справа "Зодіака" була закрита департаментом поліції Сан-Франциско, але її знову відкрили у 2007 році. Каліфорнійський департамент юстиції не закриває цю справу з 1969 року.

До речі, нещодавно "Дивогляд" повідомляв, що відомий маніяк, якого не могли знайти 35 років, сам розкрив свою особу.

Якщо ви втомилися від серйозних новин і хочеться трохи розслабитися, підписуйтеся на наш канал у Telegram. Дивогляд 5.UA – тут може бути страшно, але весело!

 

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ

Читайте більше