Чоловік, який приховує обличчя

Відомий маніяк, якого не могли знайти 35 років, сам розкрив свою особу – фото

Shutterstock

Серійний вбивця залишив передсмертну записку та скоїв самогубство

У Франції серійний маніяк на прізвисько "Рябий" розкрив свою особу і завершив життя своє самогубством через 35 років після того, як почав вчинювати злочини. Про це повідомляє "Дивогляд" із посиланням на Le Parisien.

Виявилося, що відомий ґвалтівник і вбивця – 59-річний Франсуа Вєров, який працював у жандармерії. Він був жителем містечка Гро-дю-Руа, де і скоїв самогубство. "Рябий" вирішив написати та залишити передсмертну записку, де зізнався у тому, що вбивав і ґвалтував людей у період 80-90-х років минулого століття.

Фоторобот "Рябого"
Фоторобот "Рябого"
Фото: Le Parisien

Експерти порівняли відбитки пальців покійного з тими, що були виявлені на місцях злочинів. Виявилося, що цей серійний вбивця насправді працював у правоохоронних органах.

Скоювати злочини Вєров почав у 1986 році у Парижі, де він зґвалтував і задушив 11-річну дівчинку. Маніяк підозрюється як мінімум у 3-х вбивствах і 6-ти зґвалтуваннях. Востаннє він скоював злочин, згідно офіційній інформації, у 1994 році.

До речі, нещодавно "Дивогляд" повідомляв, що чоловік зізнався у вбивстві дружини, але знайденому тілу виявилося 1,6 тис років.

Якщо ви втомилися від серйозних новин і хочеться трохи розслабитися, підписуйтеся на наш канал у Telegram. Дивогляд 5.UA – тут може бути страшно, але весело!

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ