Будинок, який надихнув творців фільму "Закляття"

У США продають містичний будинок із "Закляття" – його моторошна історія (фото)

New York Post

Дім із паранормальними явищами досліджували експерти, яких запросила шокована дивними подіями сім'я

Власники будинку, який надихнув творців фільму "Закляття", Дженн и Корі Хайнцен вирішили продати цю нерухомість за $1,2 млн. Про це повідомляє "Дивогляд" із посиланням на The Wall Street Journal.

Колишні господарі придбали цей будинок у 2019 році. Однак, цього тижня вони вирішили передати естафету "дослідження паранормального".

За словами Дженн і Корі, 2-поверховий будинок, котрий глядачі могли бачити у картині "Закляття", – лише конструкція будівлі. Справжній дім датується 1936 років і має площу 288 м².

Нинішні господарі стверджують, що вони придбали цей старий дім у 2019 році за $439 тис. Протягом 4 місяців вони жили на 1-му поверсі, бо хотіли "виявити повагу до духів" та "дозволити їм звикнути до нових мешканців". Як стверджують Дженн і Корі, за ці 2 роки вони зустрічали духів.

Історія містичного будинку

У 1970 році Керолін і Роджер Перон у компанії своїх 5 дочок почали жити у цьому домі, де вони стали свідками паранормальних явищ. Згодом старша донька дізналася, що минулий власник будинку не повідомив їм про те, що у цьому приміщенні вчиняли вбивства, самогубства та зґвалтування.

Із того часу сімейство почало вивчати специфіку цієї будівлі, для чого вони у 1973 році запросили експертів з паранормальних явищ Еда і Лоррейн Ворренів. Завдяки останнім легенда про містичні події у цьому місці стала популярною і надихнула творців фільму жахів "Закляття".

До речі, нещодавно "Дивогляд" повідомляв про те, що занедбаний 500-річний сарай став розкішним будинком завдяки зусиллям подружжя.

Якщо ви втомилися від серйозних новин і хочеться трохи розслабитися, підписуйтеся на наш канал у Telegram. Дивогляд 5.UA – тут може бути страшно, але весело!

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ