Стефан Р.

У Берліні вчитель-канібал запросив на побачення чоловіка і з'їв його

Twitter / Polizei Berlin

Вбивця цікавився у гуглі, чи зможе чоловік вижити, якщо йому відрізати пеніс

Вчитель математики із Берліна познайомився на сайті для геїв із чоловіком, з яким домовився про побачення. Але романтична пригода закінчилася вбивством і канібалізмом. Про це пише Daily Mail.

На початку вересня 41-річний Стефан Р. Почав листуватися з 44-річним електриком Стефаном Трогішом. Чоловіки домовилися про побачення, після якого Трогіш безслідно зник. Сусіди, помітивши зникнення електрика, звернулися у поліцію, але знайти чоловіка не вдалося.

Після того, як в одному із парків знайшли людські кістки, поліцейські собаки-шукачі привели слідчих до квартири Стефана Р. Під час обшуку там знайшли знайшли пилку для кісток зі слідами крові і набір хімікатів, а його онлайнова історія показала, що він цікавився канібалізмом. Один із пошукових запитів - "Чи може чоловік вижити, якщо йому відрізати пеніс".

Експертиза підтвердила, що кров, знайдена в квартирі вчителя, могла належати зниклому чоловіку. Слідство вважає, що Стефан Р. убив і з'їв Трогіша, а його кістки викинув у парку. Підозрюваний заарештований.

Ця справа нагадала журналістам випадок, який стався у 2001 році у Франкфурті. 41-річний IT-менеджер Армін Майвес вбив і з’їв 43-річного Бернда-Юргена Брандеса, який шукав в інтернеті когось, хто "знищить його життя, не залишивши сліду". При цьому, Майвес стверджує, що Брандес сам встиг скуштувати своє м’ясо, поки ще був живий. Зараз убивця відбуває довічне ув’язнення.

Знайомство в інтернеті часто може бути небезпечним. У вересні мешканця Джакарти вбили та розчленували під час побачення. Розправилися з ним дівчина, з якою він вирішив зустрітися, та її бойфренд. 

Якщо ви втомилися від серйозних новин і хочеться трохи розслабитися, підписуйтеся на наш канал у Telegram. Дивогляд 5.UA – канал, де живуть тільки лайтові новини. Релаксуймо разом!

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ