Зліва - брат Анни, справа - Роман

У Росії чоловіка вбили через сварку у шкільному батьківському чаті

v1.ru

Спілкування з батьками однокласників дітей може бути небезпечними не лише для психіки, а й для життя

У російському Волгограді сварка у шкільному батьківському чаті закінчилася жорстоким вбивством. Про це повідомляє місцевий портал v1.ru.

Все почалося з обговорення часу складання якогось шкільного тесту. Вчителька призначила не зручний для дітей час і один з батьків зробив зауваження, закликавши знайти якесь вирішення проблеми. На що мама іншої дитини відповіла, що не бачить жодної проблеми, адже діти можуть скласти тест на ходу, по дорозі до школи. Під час  суперечки чоловік, якого звали Роман, використав щодо жінки фразу "жувати соплі", що надзвичайно обурило останню.

"Ти що, безсмертний? Мені таке писати", - заявила жінка. Згодом у конфлікт втрутився її чоловік, який почав вимагати зустрітися і вирішити проблему "по-чоловічому" і попередив, що тому, хто образив його дружину, доведеться взяти лікарняний.

В результаті вже брат "постраждалої" (а не чоловік) перестрів "зловмисника" у відділенні одного з банків Волгограда і, недовго думаючи, проломив йому череп кастетом. Через 4 дні Роман помер, не приходячи до тями.

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ