Арешт

Справжній Ганнібал Лектер: в Іспанії засудили чоловіка за те, що він вбив і з'їв свою матір

Shutterstock

Злочинець намагався довести, що був неосудним, але суд відхилив його аргумент

28-річний іспанець Альберто Санчес Гомес був засуджений на 15 років тюремного ув'язнення за те, що вбив свою матір і осквернив її труп. Про це повідомляє "Дивогляд" із посиланням на New York Post.

ЗМІ пишуть, що 28-річний Альберто, колишній офіціант, спочатку вбив свою 68-річну матір, Марію Соледад Гомес, а потім розрізав її тіло на шматки, щоб з'їсти. 5 травня суд присяжних визнав його винним у вбивстві.

Його заарештували ще кілька років тому, коли до правоохоронців звернувся друг сім'ї щодо самопочуття Марії Соледад Гомес. Згодом поліція знайшла поблизу будинку Альберто частини тіла вбитої, які були запаковані у пластикові контейнери.

Виявилося, що він задушив свою матір під час суперечки. Потім він вирішив позбутися тіла та розчленив його. Деякі частини він з'їв сам, а інші віддав собаці.

Санчес намагався апелювати у суді та стверджував, що він вчинив вбивство внаслідок психозу, але цей аргумент відхилили. Тепер 28-річний чоловік проведе 15 років за вбивство та ще 5-місячний термін за осквернення трупа. Також Альберто має виплатити своєму брату компенсацію у розмірі 60 тис євро.

До речі, нещодавно "Дивогляд" повідомляв, що росіянин поховав свого літнього батька живцем.

Якщо ви втомилися від серйозних новин і хочеться трохи розслабитися, підписуйтеся на наш канал у Telegram. Дивогляд 5.UA – тут може бути страшно, але весело!

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ