Юлія Гершун

Колишня "міс Всесвіт" і модель балотується у народні депутати – що про неї відомо

Юлія Гершун / Facebook

"Якщо жiнка буде стояти за жiнку, то дуже багато змiниться у краiнi. Разом ми сила!"

Телеведуча, модель та колишня "міс Всесвіт" Юлія Гершун зареєструвалася кандидаткою у народні депутати в одномандатному виборчому окрузі №197 (Черкаси). Про це повідомляє "Дивогляд" із посиланням на Facebook-акаунт громадської організації "Рух ЧЕСНО".

У 2019 році Гершун намагалася пройти до Верховної Ради, а в 2020 році – до Київської міськради. Однак, обидві спроби були провальними. Майбутні вибори заплановані на 31 жовтня.

Відомо, що у моделі та президентки благодійного фонду "Розвиток обдарованих дітей" є дві вищі освіти: спеціалістка математичних наук і магістерка міжнародних економічних відносин. У 2013 році вона була помічницею заступника міністра оборони України А. Ф. Бабенка.

У 2017 році вона працювала ведучою червоної доріжки "Євробачення", а ось ведучим заходу був Олександр Скічко. До речі, саме він нині очолює черкаську ОДА. Після "Євробачення" Січко, Гершун та Володимир Остапчук, який був третім ведучим на шоу, стали учасниками еротичної фотосесії для чоловічого глянцю. 

У користувачів спитали, як вони оцінюють шанси кандидатки на перемогу. Одна з них написала, що модель "точно пройде", що прокоментувала сама Гершун:

"Якщо жiнка буде стояти за жiнку, то дуже багато змiниться у краiнi. Разом ми сила!"

Коментарі у Facebook
Коментарі у Facebook
Фото: Facebook

До речі, раніше "Дивогляд" повідомляв про те, як склалася доля студента, який кинув яйцем у Януковича.

Якщо ви втомилися від серйозних новин і хочеться трохи розслабитися, підписуйтеся на наш канал у Telegram. Дивогляд 5.UA – тут може бути страшно, але весело!

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ