Прем'єр Великої Британії Борис Джонсон

Чому прем'єр-міністр Британії переймається яєчками друга кузена Нікі Мінаж

24tv.ua

Разом із політиком цією проблемою зацікавилися лікарі

Популярна американська виконавиця Нікі Мінаж завжди знала, як привернути до себе увагу публіки. Так, нещодавно, жінка відверто поділилася інтимними справами друга свого брата, чим спричинила шарварок серед лікарів та політиків. Про це повідомляє "Дивогляд" із посиланням на ВВС.

На своїй сторінці у Twitter Нікі Мінаж розповіла, що друг її двоюрідного брата нещодавно вакцинувався від COVID-19, а за кілька днів у нього "набрякли яєчка". Це відбулося у Тринідад і Тобаго.

Така заява здивувала політиків та лікарів. Тож вони почали ретельно досліджувати ймовірність таких побічних ефектів від препаратів для вакцинація проти коронавіруса. 

Міністр охорони здоров'я Великої Британії заявив, що чиновники цілий день присвятили пошукам доказів на заяву артистки, однак нічого про це не дізналися:

"На цей час у Тринідад і Тобаго немає жодних повідомлень про побічні ефекти, як-от набряк яєчок... Невідомо про такі випадки і у світі", – зазначив міністр.

Цю проблему також прокоментував головний санлікар Англії Кріс Вітті:

"Існує низка міфів, які ширяться навколо. Деякі з них явно смішні, а деякі – точно придумані лише для того, щоб налякати. Це один з них. Це неправда", – розповів фахівець.

Ця новина не обійшла стороною й прем'єр-міністра Великої Британії Бориса Джонсона. Він сказав, що більше вірить інформації, отриманій від державного санлікаря або медичного директора з первинної медичної допомоги Англійської служби охорони здоров'я, ніж від співачки Нікі Мінаж.

Реперка почула усі думки експертів та не втратила можливості прокоментувати їх. Так, зокрема, вона надіслала прем'єр-міністру голосове повідомлення, у якому представилася випускницею Оксфорда та колишньою шкільною подругою Маргарет Тетчер. У повідомленні жінка зазначила, що є "палкою шанувальницею" Джонсона та надіслала йому свій доробок, оскільки вона "велика зірка США".

Нагадаємо, раніше "Дивогляд" повідомляв, що учені встановили вплив коронавірусу на чоловічу потенцію.

Якщо ви втомилися від серйозних новин і хочеться трохи розслабитися, підписуйтеся на наш канал у Telegram. Дивогляд 5.UA – тут може бути страшно, але весело!
ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ