Літак Air India та кажан

В Індії екстрено посадили літак, бо у салоні помітили кажана – відео

колаж 5.ua / Shutterstock

Співробітники служби охорони дикої природи вбили істоту, яка налякала пасажирів

Персоналу літака компанії Air India довелося розвернути його через те, що у салоні з'явився кажан, який дуже налякав усіх. Судно виконувало рейс із Делі (Індія) в Нью-Джерсі (США). Про це повідомляє "Дивогляд" із посиланням на New York Post та Business Today.

Літак вирішили розвернути через півгодини після того, як він вилетів, бо кажан занадто активно літав по салону. Після повернення до Індії у літак запустили співробітників служби охорони дикої природи для проведення повної фумігації – салон заповнюють газоподібними пестицидами, які можуть задушити або отруїти тварину. Згодом мертвого кажана знайшли у салоні.

У відділі безпеки польотів компанії мають розслідувати цей інцидент. У експертів є припущення, що кажан виліз із контейнера для транспортування тварин. На щастя, у цьому інциденті ніхто не постраждав. Пасажирів літака пересадили на інший рейс, який долетів у США.

До речі, нещодавно "Дивогляд" повідомляв про те, що злий кіт змусив пілотів посадити літак.

Якщо ви втомилися від серйозних новин і хочеться трохи розслабитися, підписуйтеся на наш канал у Telegram. Дивогляд 5.UA – тут може бути страшно, але весело!

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ