Янукович

"Це точно був знак": 11 років тому на Януковича впав вінок – історичне відео

Фото ipress.ua

Працівники пресслужби Януковича намагалися змусити журналістів видалити відео з цим інцидентом, однак їм це не вдалося

17 травня 2010 року під час покладання вінків тодішніми президентами України та Росії Віктором Януковичем та Дмитром Медвєдєвим пам'ятнику невідомому солдату у Києві стався неоднозначний інцидент, про який сьогодні згадує "Дивогляд".

Під час церемонії розпочалася сильна злива з вітром і градом. Коли Янукович підійшов до свого вінка – той раптом відірвався і полетів на "гаранта". Можновладець кілька секунд самостійно намагався побороти вінок, аж поки йому не допомогли охоронці, які повернули "зловмисника" на стійку. Згодом працівники пресслужби Януковича намагалися змусити журналістів видалити відео з цим інцидентом, однак їм це не вдалося.

Багато хто у цьому інциденті побачив недобрий знак для Януковича, що супроводжував його з першого дня президентства. Як відомо, під час інавгурації Януковича ледь не прибило дверима парламенту. Згодом, у листопаді 2010-го, Янукович програв ще один бій хвойним. Тоді відбулась акція протесту "Податковий майдан". Його розігнали силою під претекстом "підготовки до новорічних свят", але Янукович, пояснюючи причину, протягом 9 секунд не міг згадати слово "ялинка", після чого здався і видав новий мем – "йолка". Раніше "Дивогляд" публікував підбірку найбльших ляпів Януковича.

Якщо ви втомилися від серйозних новин і хочеться трохи розслабитися, підписуйтеся на наш канал у Telegram. Дивогляд 5.UA – тут може бути страшно, але весело!

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ