Володимир Зеленський

Слідами Януковича: Зеленський доручив Мінспорту підготуватися до Олімпійських ігор в Україні

відкриті джерела

Країна ще досі не виплатила борги за Євро-2012

Міністр спорту Вадим Гутцайт отримав розпорядження від президента Володимира Зеленського підготуватися до проведення Олімпійських ігор. Про це міністр розповів в інтерв’ю виданню Tribuna.сom.

"Президент тиждень тому сказав мені дати технічне завдання, що потрібно для олімпійських ігор. Зараз це готуємо. Дадуть нам Олімпіаду чи ні – це вже друге питання. Головне, що ми знову будемо будувати спортивні об’єкти, на яких потім будуть тренуватись українці", – заявив Гутцайт.

Він зазначив, що зараз у відомстві розраховують потрібну матеріально-технічну базу для проведення Олімпійських ігор на території України.

На запитання про те, навіщо Україні вкладати кошти в проведення Олімпіади, коли у нас досі є борги за "Євро-2012" – наприклад, НСК "Олімпійський" та "Арена-Львів" з мільйонними боргами – міністр відповів: "Будемо над цим працювати. Президент поставив завдання – ми будемо його виконувати".

Володимир Зеленський — не перший український президент, який плекає надію провести головні світові спортивні змагання. Свого часу президент-втікач Віктор Янукович планував провести у Буковелі Зимову Олімпіаду-2022. Допомогти йому у цьому мав бізнесмен Гернот Ляйтнер, який робив раніше це для Януковича та для Росії в Сочі в 2014-му. За оцінками ЗМІ, російські зимові ігри обійшлися приблизно у 50 мільярдів доларів. Як зазначає "ВВС Україна", цей самий бізнесмен зараз збирається допомогти і Зеленському.

Голова Олімпійського комітету Сергій Бубка вважає, що найближчими іграми, на проведення яких Україна може подати заявку, - це зимова Олімпіада у 2030 році чи літня - у 2032 році.

Якщо ви втомилися від серйозних новин і хочеться трохи розслабитися, підписуйтеся на наш канал у Telegram. Дивогляд 5.UA – канал, де живуть тільки лайтові новини. Релаксуймо разом!

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ