Володимир Путін

Путіна внесли до списку кандидатів на отримання Нобелівської премії миру

Фото ТАСС

Це вже втретє представники РФ висувають його кандидатуру

Президент Російської Федерації – Володимир Путін увійшов до списку кандидатів на отримання цьогорічної Нобелівської премії миру. Про це повідомляє "Дивогляд" із посиланням на сайт Нобелівського комітету.
 
Разом із головою Росії номінантами виступили російський опозиціонер Олексій Навальний, екс-президент Америки Дональд Трамп, лідерка білоруської опозиції Світлана Тихановська, екоактивістка Грета Тунберг, Всесвітня організація охорони здоров'я, протестний рух Black Lives Matter, НАТО та Агентство ООН з питань біженців.
 
Відомо, що це вже не перший раз, коли Путіна додають до списку номінантів на Нобелівську премію. Вперше це сталося у 2013 році, коли Сергій Комков вважав за потрібне додати голову РФ до списку за "врегулювання" ситуації в Сирії. Однак, заяву було відхилено. 
 
Також, у вересні 2020 році, за громадської ініціативи президента Росії знову було висунуто на Нобелівську премію. Нещодавно комитет ухвалив цю заявку, однак премію все одно не видав.

Якщо ви втомилися від серйозних новин і хочеться трохи розслабитися, підписуйтеся на наш канал у Telegram. Дивогляд 5.UA – тут може бути страшно, але весело!

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ