Торт "Наполеон"

В Україні знайшли торти з трансжирами, які провокують рак – подробиці

Depositphotos

Небезпечна їжа знаходилася у вільному продажу

Деякі торти в Україні характеризуються підвищеною кількістю трансжирів, які негативно впливають на здоров'я. Про це розповіло Головне управління Держспоживслужби в Києві на офіційній сторінці Facebook.

Відомо, що продукти були замороженими і їх експортували.

"Інформуємо щодо виявлення занадто високого вмісту трансжирних кислот (5.72/100 g) у заморожених тортах, що експортувались з України ТОВ "Фроузенфуд УА" (м. Київ, вул. Промислова, 2, 02088) до Литовської Республіки (UAB Sanitex, Kaunas)", – сказано в повідомлені.

Згідно положень законодавства, виробник має вилучити ці харчові продукти з обігу і протягом двох робочих днів надати письмову інформацію до компетентного органу. В ній має йти мова про вжиті заходи і подальше поводження із зазначеними харчовими продуктами.

Відомо, що інколи для заощадження ресурсів виробник додає у продукти рослинні жири, що призводить до появи "неправильних молекул", тобто трансжирів. Вони провокують серцево-судинні захворювання, онкологічні захворювання і ожиріння.

До речі, нещодавно "Дивогляд" повідомляв, що озброєний мешканець Житомира викрав із супермаркету шоколадку.

Якщо ви втомилися від серйозних новин і хочеться трохи розслабитися, підписуйтеся на наш канал у Telegram. Дивогляд 5.UA – тут може бути страшно, але весело!

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ