Апельсини

Чоловіки з’їли 30 кг апельсинів, щоб заощадити на оплаті багажу – фото

Shutterstock

"Ми більше ніколи не захочемо апельсинів"

Четверо мандрівників не могли собі дозволити оплатити багаж у розмірі 300 юанів (близько 1,3 тис грн). Справа в тому, що придбання 30 кг апельсинів обійшлося в 6 разів дешевше, а тому їм довелося вирішити цю проблему неоднозначним методом.

Про це повідомляє Global Times.

Чоловік на прізвище Ван з колегами купив коробку апельсинів вагою 30 кг за 50 юанів (приблизно 220 грн), коли вони були в діловій поїздці.

Вже в аеропорту вони дізналися, що їм доведеться заплатити чималу суму за перевезення цитрусових. Вони не хотіли залишати цитрусові в аеропорту, а тому вирішили їх з’їсти перед літаком.

Чоловіки з'їли 30 кг апельсинів
Чоловіки з'їли 30 кг апельсинів
Фото: Скриншот Feidian Video на Sina Weibo

За їх словами, на вживання всього їм знадобилося приблизно 20-30 хвилин. Після того, як колеги закінчили, у них відкрилися язви в роті, а тому вони навряд чи коли-небудь знову погодяться на таке.

"Ми більше ніколи не захочемо апельсинів", – зізнався один із чоловіків.

До речі, нещодавно "Дивогляд" повідомляв про кота, який не дозволив своїй господині вживати алкоголь і став героєм мережі.

Якщо ви втомилися від серйозних новин і хочеться трохи розслабитися, підписуйтеся на наш канал у Telegram. Дивогляд 5.UA – тут може бути страшно, але весело!

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ