Тісто

Нестандартні смаки: в Єгипті жінку-кондитера затримали за продаж тістечок у вигляді пенісів – фото

Shutterstock

Випічку замовили для приватної вечірки в одному зі спортклубів

Служба безпеки Єгипту заарештувала кондитера через виготовлення кексів з прикрасами у вигляді чоловічих геніталій для приватної вечірки в одному зі спортивних клубів Каїра. Про це пише The Sun. 

У прокуратурі кондитер розповів слідчим, що члени клубу "прийшли до крамниці, показали їй фотографії геніталій та попросили зробити схожі торти". Після допиту жінку-кондитера звільнили під заставу в розмірі 9000 грн. 

Єгипетський Дом фетв ("Дар аль-Іфта") визнаний ООН однією з найбільш авторитетних релігійних організацій у світі, нагадав, що така випічка заборонена ісламом. 
Пеніси
Пеніси
Фото: The Sun

"Розміщення зображень оголеного тіла, а також виготовлення тістечок та інших товарів, що зображують сексуальні стосунки, заборонено шаріатом та карається законом. Це порушення цінностей", – ідеться на офіційній сторінці єгипетського Дому фетв у Facebook. 

Раніше у Данії для дітей зняли мультик про діда з найдовшим у світі пенісом. 

Якщо ви втомилися від серйозних новин і хочеться трохи розслабитися, підписуйтеся на наш канал у Telegram. Дивогляд 5.UA – канал, де живуть тільки лайтові новини. Релаксуймо разом!

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ