Немовля

Нічне жахіття батьків: у страв немовляти виявили застряглу батарейку – фото

Shutterstock

Дівчинка чотири місяці прожила з цим предметом у тілі

В англійському містечку Суіндон одинадцятимісячна дівчинка чотири місяці прожила з батарейкою у стравоході. Про це пише BBC

У січні 2020 року батько Софії-Грейс, Гілл Келем, помітив, що з донькою щось не так. Він кілька разів ходив до лікарів, однак вони не могли допомогти. 

Медики вважали, що у дівчинки тонзиліт. У травні їй вирішили зробити рентгенівський знімок. Дослідження показало, що у стравоході дівчинки була батарейка розміром з велику монету. Поступово шлунковий сік її почав роз'їдати, що позначилося на здоров'ї доньки. Весь час Софія-Грейс відмовлялася від твердої їжі. 

Лікарі провели дівчинці двогодинну операцію та видалили предмет. Хірург зазначив, що дитина вижила завдяки тому, що батарейка вже була стара та розряджена. 

Батарейка
Батарейка
Фото: BBC

Годувати Софію-Грейс лікарям довелося через трубку в її горлі. Кожні два тижні дівчинці доводиться робити операцію з розширення стравоходу під загальним наркозом. 

"Травма залишила рану в її стравоході, що має загоїтися. Нині стан Софії покращується з кожним тижнем", – розповів Келем. 

Батько досі не розуміє, як донька зуміла проковтнути батарейку. Англієць закликає батьків пильно дивитися за дітьми та берегти їх від гострих предметів. 

Раніше зі шлунка дівчини дістали шестикілограмовий клубок волосся. 

Якщо ви втомилися від серйозних новин і хочеться трохи розслабитися, підписуйтеся на наш канал у Telegram. Дивогляд 5.UA – канал, де живуть тільки лайтові новини. Релаксуймо разом!

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ