Uber Eats

Кур'єр зібрав руками бургери і картоплю, які розсипалися на землю, і віддав замовникам – відео

autocentre.ua

Інцидент помітив сусід, який вчасно попередив, що їжа побувала на асфальті

Здається, доставка їжі під час пандемії — набагато краща альтернатива, ніж похід до ресторану. Але це не завжди так.

У Великій Британії кур’єр Uber Eats згріб руками їжу, яка висипалася з пакета, і, наче нічого й не сталося, віддав замовлення клієнтам. Про це пише The Sun.

Кур’єр мав доставити бургери, картоплю фрі і курячі нагетси на 26,5 фунтів стерлінгів (майже 1 тисяча грн.). Коли він вже підійшов до будинку, пакет прорвався і їжа випала на землю. Після того, як кур’єр зібрав усі страви у контейнери, розірваний пакет він заштовхав під машину, яка стояла поруч.

На щастя для замовників, вони не встигли поласувати бургерами з присмаком асфальту, бо їх попередив про інцидент сусід, який побачив усе на камері спостереження.

В результаті незадоволені клієнти направили скаргу в Uber Eats. Там пообіцяли покарати кур'єра, якщо це  дійсно підтвердиться.

Раніше "Дивогляд" розповідав про бельгійця, який 9 років відбивається від кур'єрів, які приносять йому їжу, якої він не замовляв.

Якщо ви втомилися від серйозних новин і хочеться трохи розслабитися, підписуйтеся на наш канал у Telegram. Дивогляд 5.UA – тут може бути страшно, але весело!

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ