Білий порошок

Влада Таїланду знайшла партію наркотиків на мільярд доларів – це виявився розпушувач для тіста

Shutterstock

За поширення великої партії наркотиків у країні передбачена смертна кара

Влада Таїланду відрапортувала про перехоплення рекордної партії наркотику кетаміну на суму майже мільярд доларів. Але після перевірки виявилося, що 11,5 тонн білого порошку — це всього лише нешкідлива хімічна сполука тринатрійфосфат. Про це пише BBC News.

Міністр юстиції Таїланду Сомсака Тхепсутіна вже визнав помилку і заявив, що це було "непорозуміння" і що не варто було проводити прес-конференцію, не розібравшись, що це за речовина.

Зауважимо, в Таїланді передбачені одні з найжорсткіших у світі покарань за вживання та розповсюдження наркотичних препаратів. За це можуть навіть стратити.

Тринатрійфосфатхімічна сполука, яка використовується у харчовій промисловості і у засобах для чищення. Це харчова добавка, яка зареєстрована під кодом E339. Застосовується як розпушувач для тіста (при взаємодії з харчовою содою) і емульгатор для плавленого сиру, ковбаси, згущеного молока.

Нагадаємо, нещодавно вчені виявили, що галюциногенні гриби можуть ефективно рятувати від мігрені.

Якщо ви втомилися від серйозних новин і хочеться трохи розслабитися, підписуйтеся на наш канал у Telegram. Дивогляд 5.UA – канал, де живуть тільки лайтові новини. Релаксуймо разом!

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ