Кіт-наркокур'єр

Кіт-наркокур'єр втік із в'язниці суворого режиму

Sri Lanka Police

Тварина пронесла в заклад пакунок із героїном

У столиці Шрі-Ланки Коломбо охоронці в'язниці суворого режиму ловили "особливо небезпечного злочинця" – кота. Про це пише Daily Mail.

На початку серпня у в’язниці Велікада спіймали кота, до шиї якого був прив’язаний пакунок із двома грамами героїну, двома сім-картками і картою пам’яті.

Кіт-наркокур'єр
Кіт-наркокур'єр
Фото: Sri Lanka Police

Наркокур’єра знешкодили і затримали, однак уже наступного дня тварина зуміла втекти з-під носа суворих охоронців. Інформація про цей курйозний інцидент потрапила у ЗМІ, однак представники пенітенціарного закладу відмовляються його коментувати.

Між тим, у в’язниці зазначили, що останніми тижнями спостерігається зростання кількості випадків, коли ув’язненим намагаються перекинути невеликі пакети наркотиків, мобільні телефони та зарядні пристрої. А минулого тижня поліція навіть затримала орла, якого нібито використовували наркоторговці для розповсюдження наркотиків у передмісті Коломбо.

Раніше 5.UA розповідав про кота-клептомана, який вкрав гроші у молочника і приніс додому.

Якщо ви втомилися від серйозних новин і хочеться трохи розслабитися, підписуйтеся на наш канал у Telegram. Дивогляд 5.UA – канал, де живуть тільки лайтові новини. Релаксуймо разом!ПРОКОМЕНТУЙТЕ