У варшавському зоопарку слонам, які страждають від стресу, будуть давати медичний канабіс

Фото із відкритих джерел

Препарат даватимуть тваринам щодня протягом двох років

У варшавському зоопарку трьом слонам, в яких виявили депресивні розлади від стресу, будуть давати медичний канабіс. Таким чином науковці хочуть перевірити, чи знижує канабіс рівень стресу у тварин. Про це повідомляє Dunya News

Для отримання ґрунтовної інформації щодо цієї теорії дослідникам знадобиться приблизно 2 роки. Якщо проєкт виявиться успішним, його можна буде поширювати на тварин, які живуть у неволі.

Канабіс слонам даватимуть у рідкому вигляді, аби тварини змогли споживати його через хобот. В ампулі міститиметься дюжина крапель рідини, яку піддослідні будуть приймати 2-3 рази на день. 

"Це, ймовірно, перша ініціатива такого роду для слонів", – розповіла ветеринарка Агнешка Чуйковська.

За словами жінки, канабідіол, що міститься в канабісі, не спричиняє ні ейфорії, ні шкідливих побічних ефектів для печінки і нирок.

"Це спроба знайти нову природну альтернативу наявним методам боротьби зі стресом", – зазначила ветеринарка.

Раніше 5.UA розповідав, що в Новій Зеландії почали виробляти м'ясо з марихуани. Воно міститиме більше білку, ніж тваринне. 

Якщо ви втомилися від серйозних новин і хочеться трохи розслабитися, підписуйтеся на наш канал у Telegram. Дивогляд 5.UA – канал, де живуть тільки лайтові новини. Релаксуймо разом!

 

 

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

Читайте більше