Підприємець з Тернополя

Підприємець перетворив свій ресторан на храм для лисих, аби уникнути карантинних обмежень на вихідних

Facebook

Таким лайфхаком він поділився на своїй сторінці у Facebook

Тернопільський бізнесмен Тарас Ковальчук винахідливо підійшов до правил карантину вихідного дня та перетворив свій місцевий ресторан на храм, а хостел – на монастир, щоби уникнути обмежень. Лайфхаком він поділився на своїй сторінці у Facebook.

"Почали шукати юридичний механізм, як ми зможемо продовжити працювати у нових умовах. Почали дивитись на досвід інших країн. Впала в око Польща (найбільш релігійна країна Європи) та фітнес-центр, який став церквою. Почали вивчати, виявилось церкви не треба, треба просто релігійну організацію...Тому на ці вихідні хостел буде працювати у форматі монастиря, Леліві – трапезна, Лисий – храм", – розповів у дописі він.

Відтепер у Ковальчука та його колег є релігійна організація із назвою "Братство Лисих". 

Статут бізнесмена
Статут бізнесмена
Фото: Facebook

За словами підприємця, згідно зі ст. 35 Конституції України "Кожен має право на свободу світогляду і віросповідання. Це право включає свободу сповідувати будь–яку релігію або не сповідувати ніякої, безперешкодно відправляти одноособово чи колективно релігійні культи і ритуальні обряди, вести релігійну діяльність".

Водночас в Аргентині церква перетворилася на бар, щоб обійти карантин. 

Якщо ви втомилися від серйозних новин і хочеться трохи розслабитися, підписуйтеся на наш канал у Telegram. Дивогляд 5.UA – канал, де живуть тільки лайтові новини. Релаксуймо разом!

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ