Бар у церкві

В Аргентині церква перетворилася на бар, щоб обійти карантин

@Picchio_Fede / Twitter

Всередині церкви розставили барні столи, а пастори переодяглися в офіціантів

Євангельська церква з аргентинської провінції Санта-Фе перетворилася на бар на знак протесту проти рішення уряду дозволити роботу барів та ресторанів під час пандемії коронавірусу, але при цьому заборонити релігійні служби. Про це пише The Guardian.

Всередині церкви розставили барні столи, а пастори переодяглися в офіціантів і розносили на тацях Біблії.

"Ми стоїмо тут одягнені, як офіціанти, з тацями в руках, бо це, здається, єдиний спосіб, у який ми можемо служити Богу", – заявив пастор Даніель Каттанео під час відкриття "культового бару".

"Отже, крім панірованої телятини, що прямує до четвертого столу, сюди йде слово Боже з дому Господнього для всіх народів", – пожартував священик.

"Ми хочемо скористатися своїм конституційним правом сповідувати свою віру. Бари можуть відкриватися, магазини можуть відкриватися. Чому влада дискримінує нас?" – розповів журналістам Каттанео.

Хоча у столиці Аргентини Буенос-Айресі коронавірус поширюється доволі швидко, однак у решті країни ситуація доволі спокійна.

Провінція Санта-Фе, де розташована церква Каттанео, досягла особливого успіху в боротьбі з вірусом і почала відновлювати діяльність, включаючи бари, але церквам усе ще дозволяють приймати щонайбільше 10 вірян за службу. Тому пастор вигадав ще один спосіб, у який він може проводити богослужіння, не порушуючи карантинні обмеження. Він пропонує приїжджати на авто і слухати службу з власних машин, немов у кінотеатрі просто неба.

Раніше 5.UA розповідав про поляка, який вигадав, як подивитися гру улюбленої футбольної команди на стадіоні всупереч карантинним обмеженням.

Якщо ви втомилися від серйозних новин і хочеться трохи розслабитися, підписуйтеся на наш канал у Telegram. Дивогляд 5.UA – канал, де живуть тільки лайтові новини. Релаксуймо разом!

ПРОКОМЕНТУЙТЕ