Нігті

Японський манікюр: що це за процедура і чому вона набуває популярності

Shutterstock

Природність та охайність одні з найголовніших трендів сучасного світу

Японський манікюр – відносно нова процедура у салонах краси, про яку знають не багато дівчат та жінок. "Дивогляд" вирішив детальніше розповісти про цей вид догляду за нігтями. 

У сучасному світі все більше людей надають перевагу природності. Це стосується не лише стилю в одязі, або макіяжу, але й манікюру. Жінки почали ретельніше доглядати за собою, відмовилися від яскравого "сценічного" макіяжу, а дехто навіть забув про дизайни на нігтях та сам гель-лак.

В умовах такого руху була створена та впроваджена нова процедура – японський манікюр. Найчастіше його роблять жінки, які надають перевагу природному манікюру, без покриття лаком. 

Особливість японського манікюру полягає у тому, що процедура виконується без використання гострих та агресивних предметів (ножиці, або фрези). Очищення ногтей відбувається за допомогою пилочок, які були виготовлені на основі телячої шкіри, а також пасти та пудри з бджолиного воску. 

За рахунок натуральних компонентів нігтьова пластина залишається міцною та сяючою, а руки мають охайний вигляд.

Нагадаємо, раніше "Дивогляд" розповідав, як відновити нігті після гель-лаку.

Якщо ви втомилися від серйозних новин і хочеться трохи розслабитися, підписуйтесяна наш канал у Telegram. Дивогляд 5.UA – тут може бути страшно, але весело!

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ