Єлизавета Ястремська

США не хочуть пускати "Міс Україна" на конкурс "Міс Всесвіт", бо побоюються, що вона там залишиться

__lizaelza__ / Instagram

За збігом обставин сестра дівчини живе у тому ж місті, де відбудеться конкурс краси

США відмовили у видачі візи переможниці конкурсу "Міс Україна" Єлизаветі Ястремській. Тому поїздка української красуні на конкурс краси "Міс Всесвіт" у Маямі виявилася під загрозою. Про це розповідає "Дивогляд" із посиланням на Facebook-сторінку "Міс Україна-Всесвіт".

"Справа в тому, що рідна сестра Єлизавети Ястремської вийшла заміж за громадянина США та проживає з ним саме в Маямі і, на жаль, для нас це несприятливий збіг обставин. Також той факт, що учасниці "Міс Всесвіт" повинні бути незаміжні та не мати дітей, викликали у візових офіцерів недовіру і вони взяли паузу для ухвалення свого рішення", - повідомила директор конкурсу "Міс Україна Всесвіт" Анна Філімонова.

Вона нагадала, що аналогічна ситуація виникла із попередньою переможницею "Міс Україна Всесвіт"-2019 Анастасією Субботою. Дівчині не хотіли давати візу, бо її мама проживає у США. Але тоді тимчасова повірена у справах США Крістіна Квін посприяла у вирішенні цієї проблеми і дівчина все ж поїхала на конкурс краси до США. Українські організатори конкурсу сподіваються, що цього разу справа теж вирішиться позитивно.

Нагадаємо, 27-річна киянка Анастасія Ястремська перемогла у конкурсі "Міс Україна Всесвіт-2020", однак, через пандемію коронавірусу всесвітній конкурс перенесли із листопада 2020 року на 16 травня 2021.

Попередній рік виявився доволі насиченим для красуні. Вона встигла заснувати власний бренд вечірніх суконь і купальних костюмів, а також перемогла на міжнародному конкурсі The Queen of Eurasia 2019.

Якщо ви втомилися від серйозних новин і хочеться трохи розслабитися, підписуйтеся на наш канал у Telegram. Дивогляд 5.UA – тут може бути страшно, але весело!

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ