Міс Україна-Всесвіт

Успішна бізнесвумен та приваблива холостячка: комісія обрала Міс Україну-Всесвіт 2020 – відео

Missukraine_universe

Через пандемію фінал конкурсу перенесли на першу половину 2021 року

Титул "Міс Україна Всесвіт-2020" було передано киянці Єлизаветі Ястремській – першій віцеміс у 2019 році. Про подію йдеться на офіційному сайті конкурсу. 

Таке рішення прийняла глава конкурсу Анна Філімонова та оргкомітет Міс Україна-Всесвіт. Як зазначають організатори, національний конкурс Міс Україна-Всесвіт 2020 скасували через пандемію коронавірусу. 

Відомо, що перша віцеміс Україна-Всесвіт-2019 чудово зарекомендувала себе минулого року: вона здобула перемогу на міжнародному конкурсі The Queen of Eurasia 2019, створила власний бренд вечірніх суконь та купальників, займалася духовним та фізичним розвитком. 

Єлизавета народилася у багатодітній родині – вона має двох братів та сестру. Дівчина вільно володіє англійською та французькою мовами, а також вивчає німецьку. 

Ястремська закінчила Київський національний економічний університет ім. В. Гетьмана за спеціальністю "Управління персоналом та маркетинг". Крім цього, Єлизавета закінчила школу телеведучих, працювала моделлю та встигла з'явитися на шпальтах відомих журналів. 

Фінал конкурсу Міс Всесвіт-2020 перенесено на першу половину 2021 року. 

Раніше супермодель показала підтягнуте тіло у купальнику. 

Якщо ви втомилися від серйозних новин і хочеться трохи розслабитися, підписуйтеся на наш канал у Telegram. Дивогляд 5.UA – тут може бути страшно, але весело!

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ