Дівчина

Дівчина з рідкісною мутацією розповіла, чому їй заздрять усі жінки

Shutterstock

Можливо, це ще один крок в еволюції людини?

Американка Наташа Ламарш розповіла про свою мутацію, яка вирізняє її з-поміж інших людей. Про це повідомляє "Дивогляд".

У своєму TikTok дівчина розповіла, що їй діагностували особливий вид алопеції (облисіння — ред.). Але незвичним є те, що у дівчини повністю відсутнє волосся на тілі, окрім... голови, вій та брів. Тому їй невідомо, що таке епіляція і вона взагалі не вміє користуватися бритвою.

У нашій культурі прийнято боротися із зайвою "рослинністю" на тілі, тому мутація дозволила Ламарш зекономити сотні доларів на косметичних процедурах. У коментарях під відео жінки висловили заздрість до героїні ролика.

@muanatasha

Однак Наташа розповіла і про деякі неочевидні мінуси повністю безволосого тіла. Дівчина поскаржилася, що їй постійно холодно, навіть у теплу погоду. А ще, на її тілі часто виникають синці навіть від незначних пошкоджень, а шрами може прикрити лише одяг.

Американка визнала, що відсутність волосся на тілі, звичайно ж, економить їй багато часу і грошей. Але вона наголосила на тому, що будь-яка людина прекрасна, бо волосся на тілі - це абсолютно нормально.

Раніше "Дивогляд" розповідав, які існують види епіляції і як обрати найкращий з них.

Якщо ви втомилися від серйозних новин і хочеться трохи розслабитися, підписуйтеся на наш канал у Telegram. Дивогляд 5.UA – тут може бути страшно, але весело!

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ