Безпрограшний варіант: зачіска, яка пасуватиме до всіх типів обличчя

Квадратне, овальне, кругле, з м’якими чи грубими рисами — яка б форма обличчя у вас не була, є одна зачіска, яка точно личитиме усім.

Мова йде про подовжений боб. Завдяки різним варіаціям зачіски, вона може візуально відкоригувати овал обличчя і підходить для будь-якого волосся: прямого і кучерявого, густого чи тонкого.

Подовжений боб (або лонг-боб) гарно відростає. А ще волосся можна легко зібрати у хвіст, якщо ви, наприклад, займаєтеся спортом.

Кругле обличчя

Це ідеальна зачіска для такої форми обличчя. Особливо, якщо передні пасма доходять до лінії підборіддя, візуально витягуючи лице, а решта волосся буде до плеча.

Овальне обличчя

Для такого типу обличчя, певно, підійде будь-яка зачіска. У випадку з подовженим бобом, щоб візуально не витягувати і так довге обличчя стилісти радять зробити прямий або косий довгий чубчик, який надасть обличчю правильних пропорцій.

Квадратне обличчя

Подовжений боб з рівним зрізом і об’ємом на потилиці може пом’якшити риси обличчя. Така зачіска може відволікти увагу від підборіддя, переносячи її на красиву шию.

Ромб або обличчя-сердечко

Дівчатам із обличчям у формі сердечка також пасуватиме лонг-боб. Кулеподібна форма зачіски із укороченою потилицею замаскує широкі вилиці і пом’якшить крупні риси обличчя.

Прямокутне обличчя

Як і у випадку з овалом, для прямокутного обличчя важливо не перестаратися з витягуванням. Тому довжина до плечей або трохи коротше чудово вам пасуватиме.

Подовжений боб пасуватиме для жінок будь-якого віку. А варіант зачіски з косими пасмами, має омолоджувальний ефект.

Якщо ви вирішили зробити чубчик, то врахуйте, що прямий пасує для витягнутих облич, косий - для круглих, а рвані чубчики підходять усім.

Для тонкого волосся об’єму може додати градуювання, завивка або освітлення. А яскраве фарбування у поєднанні з довжиною до плечей може відволікти увагу від недосконалостей обличчя.

Читайте також: Весна йде, зміни несе: 5 зачісок, із якими ви будете стильними 

Якщо ви втомилися від серйозних новин і хочеться трохи розслабитися, підписуйтеся на наш канал у Telegram. Дивогляд 5.UA – тут може бути страшно, але весело!

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ

Читайте більше