6 чоловічих стрижок, які будуть у тренді в 2021 – фото

Весна — час, коли у людей виникає бажання щось змінити і спробувати щось нове. Один із найпростіших способів змінитися — нова зачіска. І це актуально не лише для жінок.

Стилісти проаналізували тенденції і виявили, які чоловічі зачіски будуть в моді у 2021 році.

Андеркат

Ця зачіска не втрачає своєї актуальності вже не перший сезон. Для стрижки андеркат характерне виголювання скронь і потилици. Цим самим створюється рівна лінія густого градуйованого волосся. Може бути як короткий варіант, так і з середньою довжиною волосся.

Бокс

Ця стрижка є однією з найулюбленіших для чоловіків зі всього світу вже понад 100 років. Вона може підійти для будь-якого віку і будь-якого волосся (окрім, хіба що, кучерявого). І не потребує жодного особливого догляду.

Цього року стилісти вирішили додати до зачіски щось нове, наприклад, оригінальні лінії на скронях чи потилиці.

Напів бокс

Це варіація бокса для трохи довшого волосся. Якщо у першому варіанті довжина волосся на маківці не перевищує 3-4 см, то тут може бути до 8 см, що дає більший простір для фантазії.

Кроп (Цезар)

Смілива і стильна зачіска, яка підійде для впевнених у собі чоловіків. Зараз кроп стає все більш популярним. Адже це дуже практична і проста у догляді стрижка, яка при цьому чудово розкриває індивідуальність людини.

Читайте також: 5 найгірших речей, які ви постійно робите зі своїм волоссям

Боб

Давно забута класика, яка знову повертається і набирає популярності у 2021 році. Така стрижка підходить для чоловіків, які люблять подовжене волосся. Укладаючи волосся по різному, ви щодня можете отримувати нову зачіску.

Британка

Із назви цієї стрижки зрозуміло, звідки вона походить. Головна її особливість - досить довгий чубчик, довгі передні пасма і максимально коротке волосся на потилиці і з боків. Ця зачіска не дуже просто і потребуватиме трохи практики для укладки.

Британка має кілька варіація, але у 2021 році найбільш модним буде мілітарі — з підкресленим пробором і недовгим багатошаровим чубом.

Раніше "Дивогляд" писав про 5 варіантів стильних зачісок для жінок.

Якщо ви втомилися від серйозних новин і хочеться трохи розслабитися, підписуйтеся на наш канал у Telegram. Дивогляд 5.UA – тут може бути страшно, але весело!

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ

Читайте більше