5 найгірших речей, які ви постійно робите зі своїм волоссям

Ви правильно доглядаєте за своїм волоссям: використовуєте маски, бальзами для живлення і зволоження, не пересушуєте феном. Але ідеальним ваше волосся так і не стало?

Може це тому, що ви постійно повторюєте одні і ті ж непомітні помилки, які суттєво впливають на здоров’я нашого волосся.

"Дивогляд" зібрав 5 найпоширеніших помилок, які ви можете повторювати щодня.

Щоденне миття голови

Якщо ваше волосся швидко брудниться, мити його частіше може видаватися логічним рішенням. Але, якщо мити голову щодня, ви отримаєте зворотній ефект — сальні залози намагатимуться ще більше накопичувати жир, який активно вимивається. Окрім того, постійне миття може травмувати структуру волосся.

Про те, чому волосся швидко жирніє і як з цим боротися, ми писали раніше. Можливо, тут ви знайдете вирішення своєї проблеми.

Надто тугі хвости

Волосся
Волосся
Фото: Shutterstock

Ви фанат високих кінських хвостів і гладких зачісок? Це, звичайно, гарно. Але регулярне туге зав’язування послаблює волосяні цибулини і може призвести до надмірного випадіння волосся. Окрім того, пасма заламуються і травмуються у місці, де вонистиснуті резинкою.

Брудні засоби для догляду за волоссям і стайлінгу

Як часто ви чистите і миєте свої щітки для волосся? Нещодавно одна блогерка вразила своїх підписників, коли показала, що ховається усередині щітки, яку довго не мили. Часточки пилу, жиру і шкіри, які накопичуються там, - ідеальне місце для розвитку мікробів. І нічого хорошого для вашого волосся чекати від таких розчісувань не варто.

Це ж саме стосується щипців для завивки, випрямляча, фена, тощо. Всі ці пристрої треба час від часу чистити.

Що з рушником?

Волосся
Волосся
Фото: Shutterstock

Після миття голови ви активно витираєте волосся, а потім закручуєте величезний тюрбан? Вітаємо, ви повторюєте ще одну поширену помилку.

Активне витирання і закручування важким рушником порушує структуру волосся, створюючи мікрозаломи. Просто промокніть волосся рушником і залиште його у спокої.

Сам же рушник не забувайте сушити, щоб там не розводилися мікроби.

Переохолодження або перегрівання

Про те, що не можна перегрівати волосся гарячим феном, знають вже всі. Але не всі пам’ятають, що влітку голову треба прикривати капелюшком чи кепкою. Пам’ятаєте, які залисини були у Ван Гога на його автопортретах? Через постійну роботу під палючим сонцем він втратив не лише вухо, а й частину шевелюри.

Вінсент ван Гог
Вінсент ван Гог
Фото: відкриті джерела

Не забувайте також про термозахист і шапки у холодну і вітряну погоду. Температурні коливання можуть призвести до зменшення густини волосся. Воно стане тьмяним і "неживим".

Читайте також: Весна йде, зміни несе: 5 зачісок, із якими ви будете стильними

Якщо ви втомилися від серйозних новин і хочеться трохи розслабитися, підписуйтеся на наш канал у Telegram. Дивогляд 5.UA – тут може бути страшно, але весело!

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ

Читайте більше