Євробачення-2024

У Швеції обрали представника на "Євробачення-2024" – чи вдалося перемогти українці Марії Сур

Eurovision World

На пісенному конкурі Швецію представить пісня Unforgettable

19-річна українська співачка Марія Сур стала учасницею Нацвідбору у Швеції з піснею "When I'm Gone", але представниками країни на цьогорічному "Євробаченні" обрали братів-близнюків Маркуса і Мартінуса. Про це повідомляє "Дивогляд".

"Вау! Ми перемогли! Словами не можемо описати ті відчуття, які у нас були, коли ми почули результати голосування шведських глядачів. Дякуємо вам", – поділилися артисти в Instagram.

Вони виступлять на пісенному конкурсі з піснею "Unforgettable", яку написав Пол Джиммі Торнфельдт. Цікаво, що він є автором переможної композиції "Tatoo" для тогорічної переможниці Loreen.

Сама Марія Сур наразі не коментувала своєї поразки на Нацвідборі. Втім, вона подякувала членам своєї команди та фанатам.

"Дуже дякую всім за підтримку та любов до мене, це так багато значить для мене. Безмежно вдячна моїй команді, яка працювала над цим виступом, ми доклали багато зусиль до цього шоу. Дякую всім, хто був зі мною в такій дивовижній подорожі", – поділилася вона.

Раніше "Дивогляд" розповідав, що букмекери оновили прогнози переможця Євробачення-2024.

Поки на нашій землі війна, навіть "Дивогляд" – це не про котиків і пандочок, а про перемоги нашого війська! Наш Telegram – Дивогляд 5.UA.

Допоможи ЗСУ – врятуй свій дім: офіційні реквізити та посилання.

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ