Дюна: Частина друга

Хворий вмирав і не встигав до прем'єри "Дюни 2", але дуже хотів побачити фільм – зворушлива історія

Warner Bros. Pictures

"Важка справа"

Понад 1,5 місяця тому фільм "Дюна: Частина друга" був таємно показаний в паліативному відділенні для 50-річного фаната кіно, для якого перегляд цього сиквелу став останнім бажанням перед смертю. Про це повідомляє "Дивогляд" із посиланням на The Washington Post.

На початку січня 2024 року, Жозе Ганьйон, засновниця госпісу в Квебеку, поділилася в соціальних мережах, що вона вирішила реалізувати "амбіційну і божевільну ідею", шукаючи спосіб зв'язатися з режисером Дені Вільневом.

"Чоловік сказав, що перед смертю хотів би подивитися фільм "Дюна 2". Важка справа, оскільки цей фільм щойно вийшов наприкінці лютого 2024 року. Ми всі знали, що до цього часу пацієнт уже був би мертвим", – розповіла вона.

Вільнев разом з дружиною були глибоко зворушені цією історією, зазначивши, що це саме ті люди, для кого створюються фільми. Режисер запропонував варіанти відвідати Монреаль чи Лос-Анджелес для перегляду, але через слабке здоров'я пацієнта це було неможливо.

Замість цього помічник Вільнева прибув до Квебека, привізши лептоп режисера з копією фільму.

Переглядаючи фільм із ліжка у паліативній лікарні, пацієнт зміг побачити "Дюну 2" до офіційного релізу. Перегляд відбувався у строгій таємниці, із закритими шторами та підписаними договорами про нерозголошення, без мобільних телефонів, щоб уникнути витоку інформації.

Через незнання англійської мови, чоловіку довелося дивитися фільм із французькими субтитрами. Його стан був настільки критичним, що існували побоювання, що він може померти прямо під час перегляду. В підсумку, він зміг переглянути лише половину з загальної тривалості у 2 години 46 хвилин через сильний біль. Незабаром після цього кіноентузіаст помер.

Жозе Ганьйон висловилася, що надання можливості переглянути фільм цьому чоловіку стало справжніми "перегонами з часом", і він помер, зберігши секрет фільму для себе.

Раніше "Дивогляд" розповідав, що скільки грошей у вихідні зібрав фільм "Дюна: Частина друга".

Поки на нашій землі війна, навіть "Дивогляд" – це не про котиків і пандочок, а про перемоги нашого війська! Наш Telegram – Дивогляд 5.UA.

Допоможи ЗСУ – врятуй свій дім: офіційні реквізити та посилання.

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ