Біткоїн

Біткоїн встановив новий історичний рекорд і згодом швидко впав – що про це кажуть аналітики

5 канал / Час. Підсумки тижня

Названо одну з ключових причин цього рекордного зростання

У вівторок, 5 березня, вартість біткоїна виросла до рівня понад $69 208, що стало вище за попередній історичний пік – $68 999, зафіксований у листопаді 2021 року. Про це повідомляє "Дивогляд" із посиланням на CoinDesk і Reuters.

Ціна біткоїна (BTC) досягла нової вершини, підскочивши вище за $69 000 на платформі торгівлі криптовалютами Coinbase, обігнавши показник з 10 листопада 2021 року. Згодом після рекордного росту найпопулярніша криптовалюта швидко впала – ціна знизилася на 8%, до $61 973,37.

Повідомляється, що однією з ключових причин цього рекордного зростання стало значне збільшення покупок криптовалюти через спотові фонди ETF, що були останнім часом схвалені у США.

Стюарт Коул, головний економіст компанії Equiti Capital, висловив думку, що криптовалюти набувають популярності як альтернатива золоту в умовах, коли ринки шукають способи захисту від збільшених ризиків та вищих процентних ставок. Він вказав на тенденцію, що при зростанні ціни на золото криптовалюти часто демонструють схожу динаміку.

Аналітики також відзначають, що біткоїн отримав додатковий поштовх перед очікуваним у квітні халвінгом – процедурою, що проводиться кожні чотири роки та передбачає зниження удвічі швидкості генерації нових токенів та розміру винагороди для майнерів. При цьому загальна кількість біткоїнів обмежена 21 мільйоном, з яких 19 мільйонів уже було видобуто.

Раніше "Дивогляд" розповідав, що українці можуть безкоштовно пройти курси з криптограмотності.

Поки на нашій землі війна, навіть "Дивогляд" – це не про котиків і пандочок, а про перемоги нашого війська! Наш Telegram – Дивогляд 5.UA.

Допоможи ЗСУ – врятуй свій дім: офіційні реквізити та посилання.

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ