Дюна 2

"Дюна: Частина друга" успішніша за першу: скільки грошей у вихідні зібрав фільм

Warner Bros.

Стрічка стала рекордсменом року за касовими зборами у США

У свої перші вихідні прокату "Дюна: Частина друга" зібрала вражаючі $178,5 млн, з яких $97 млн припало на міжнародний ринок, а $81,5 млн було зароблено в США. Про це повідомляє "Дивогляд" із посиланням на Variety.

Тим самим стрічка стала рекордсменом року за касовими зборами у США та встановила найвищий показник з моменту виходу концертної стрічки Тейлор Свіфт минулого жовтня.

Компанія Warner Bros., очікуючи на старт фільму, стримано оцінила перші касові збори на американському ринку у $65 млн, у той час, як інші аналітики прогнозували близько $80 млн.

Відзначається висока популярність стрічки в Північній Америці, особливо в кінотеатрах Imax та на інших великоформатних екранах преміум класу – для зйомок другої частини "Дюни" використовувалась 70-мм плівка, що дозволило досягнути неперевершеної деталізації та натуралістичності зображення.

Сума витрат на виробництво продовження склала $190 млн, при цьому на маркетинг було витрачено додаткові $100 млн (дата прем'єри фільму була перенесена через страйки у Голлівуді, щоб актори могли брати участь у промоційних заходах після їх завершення).

Цікаво, що стартові продажі квитків на "Дюну 2" виявилися на 50% вищими, ніж на її першу частину.

Раніше "Дивогляд" розповідав, що фільм "Дюна 2" знімали на об'єктиви українського виробництва, які створювали в окопах.

Поки на нашій землі війна, навіть "Дивогляд" – це не про котиків і пандочок, а про перемоги нашого війська! Наш Telegram – Дивогляд 5.UA.

Допоможи ЗСУ – врятуй свій дім: офіційні реквізити та посилання.

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ