Раміна Есхакзай

Блогерка Раміна Есхакзай назвала свою вагу та розсекретила своє захворювання

raminalalala / Instagram

"Це єдине, що мене бентежить і вимотує"

Раміна Есхакзай, відома українська інтерв'юерка та автор відеоблогів, відкрито поділилася своєю боротьбою з булімією. Про це повідомляє "Дивогляд" із посиланням на її Instagram.

Користувачі спитали знаменитість про її теперішню вагу та процес схуднення. Раміна відповіла без прикрас, що її вага коливається між 55 та 56 кг. Вона також визнала, що має проблеми з булімією.

"Коли схудла, важила 52-53 кіло, зараз – 55-56. У мене активізувалася булімія та розлад харчової поведінки (РХП). Тому ви не бачите мої заняття спортом. Дуже сильна втома і навантаження, постійна тривожність", – поділилася вона.

Блогерка також зазначила, що її турбує активізація розладу харчової поведінки. Вона звернулася за допомогою до фахівця, щоб впоратися з цією проблемою.

"Почала роботу з психотерапевтом, який спеціалізується на РХП. Це єдине, що мене бентежить і вимотує" – відверто поділилася Есхакзай.

Зазначимо, що булімія, або булімічний невроз, – це психічний розлад, характеризується періодами компульсивного переїдання, після яких настають спроби позбутися спожитих калорій шляхом викликання блювоти, голодування або інтенсивних тренувань. Це призводить до серйозних емоційних та фізичних проблем.

Раніше "Дивогляд" розповідав, що українські зірки показали, який вигляд вони б мали 30 років тому.

Поки на нашій землі війна, навіть "Дивогляд" – це не про котиків і пандочок, а про перемоги нашого війська! Наш Telegram – Дивогляд 5.UA.

Допоможи ЗСУ – врятуй свій дім: офіційні реквізити та посилання.

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ