Джоан Роулінг

"Мені так набридло це лайно": Джоан Роулінг знову потрапила у трансфобний скандал – деталі

Фото з відкритих джерел

На думку Джоан Роулінг, засоби масової інформації некоректно висвітлюють інформацію

Письменниця Джоан Роулінг розкритикувала ЗМІ через висвітлення злочину транс-жінки. Про це повідомляє "Дивогляд" із посиланням на її сторінку в соцмережі X.

Так, вона висловила невдоволення щодо підходу Sky News у висвітленні історії Скарлет Блейк, злочинця-вбивці. Авторка "Гаррі Поттера" зазначила, що видання умисно уникнуло згадки про те, що обвинувачена є трансгендерною особою.

Цього місяця Скарлет Блейк була визнана судом винною у справі про вбивство та жорстоке поводження з тваринами. Однак, на думку Роулінг, Sky News у своєму репортажі про цей випадок навмисно не вказали на трансгендерність Блейк, що викликало обурення у письменниці.

"Мені так набридло це лайно. Це не жінка. Це #НеНашіЗлочини", – написала письменниця.

Далі Роулінг поділилася у соцмережі статтею від Луїзи Тікль з The Guardian, яка виступила з критикою свого видання за аналогічне не визначення Блейк як трансгендерної жінки. Після цього знаменитість зробила ще одне публічне звернення з цього приводу, висловлюючи своє невдоволення стосовно цієї ситуації.

"1. Статистика злочинів стає марною, якщо насильницькі та сексуальні напади, скоєні чоловіками, реєструються як жіночі злочини. 2. Активісти вже вимагають посадити вбивцю-садиста в жіночу в'язницю. 3. Ідеологічно керована дезінформація не є журналістикою", – йдеться у повідомленні Роулінг.

Раніше "Дивогляд" розповідав, як Джоан Роулінг розкритикували через трансфобію після того, як вона прокоментувала новину про роботу поліції у Шотландії стосовно випадків зґвалтувань.

Поки на нашій землі війна, навіть "Дивогляд" – це не про котиків і пандочок, а про перемоги нашого війська! Наш Telegram – Дивогляд 5.UA.

Допоможи ЗСУ – врятуй свій дім: офіційні реквізити та посилання.

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ