Джоан Роулінг

Авторка "Гаррі Поттера" Джоан Роулінг привітала українців з Новим роком

Shutterstock

З перших днів війни письменниця публічно підтримує українців і засуджує війну

Відома британська письменниця і авторка серії книг про хлопчика-чаклуна Гаррі Поттера Джоан Роулінг привітала українців з Новим роком, передає "Дивогляд".

У Twitter'і письменниця прокоментувала допис, в якому її шанувальниця подякувала Роулінг за підтримку України та нашого народу. Свій коментар авторка книг підписала двома серцями синього і жовтого кольорів і хештегом "SlavaUkraini".

"Бажаю вам і всім українцям набагато щасливішого Нового року", – написала Роулінг.

Джоан Роулінг з перших днів війни публічно підтримує українців і засуджує дії російської армії на території України. Коли президент росії владімір путін навів її у приклад для критики міжнародного суспільства, вона також не стала мовчати.

"Критикою західної культури скасування, гадаю, краще не займатися тим, хто зараз вбиває мирних жителів за їхній опір, або саджає у в’язницю й отруює своїх політичних опонентів", – написала Роулінг.

Нагадаємо, раніше "Дивогляд" розповідав, що британська письменниця Джоан Роулінг пожертвувала 10 млн фунтів на підтримку дітей України.

Дивіться також відео 5 каналу: ВОРОГ ГОТУЄ НАСТУП | Марафон "НЕЗЛАМНА КРАЇНА" – 03.01.2023

Поки на нашій землі війна, навіть "Дивогляд" – це не про котиків і пандочок, а про перемоги нашого війська! Наш Telegram Дивогляд 5.UA.

Допоможи ЗСУ – врятуй свій дім: офіційні реквізити та посилання.ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ