Свічка

Помер письменник Олег Чорногуз

Фото із відкритих джерел

"Вічна Вам Пам'ять!"

У 87-річному віці помер журналіст, редактор журналу "Перець", письменник Олег Чорногуз. Про це повідомляє "Дивогляд" із посиланням на голову Вінницької обласної організації НСПУ Вадима Вітковського.

Смерть настала внаслідок важкого захворювання в обласній лікарні Вінниці. Чорногуз народився 15 квітня 1936 року в селі Іванів, де залишилася посаджена з ним пам'ятна алея та побудований, незадовго до смерті на батьківському обійсті, новий будинок. Останній названо на честь покійної дружини "Лідиним домом".

"Як він і обіцяв їй за життя, не здійснена поки що іще одна його мрія – Музей чотирьох поетів, двох народжених тут поляків і двох українців, одним з яких є він сам, Олег Чорногуз! Але ми втілимо у життя цю його мрію! І буде у селі вулиця Олега Чорногуза! І буде літературна премія його імені за кращий гумористичний чи сатиричний роман року! Похований буде письменник у Києві, на Байковому цвинтарі, поряд з коханою дружиною Лідією, яка була для нього усім... Спочивайте з Богом, друже мій! Вічна Вам Пам'ять!"

Раніше "Дивогляд" розповідав, що відомий колишній спортсмен скоїв суїцид.

Поки на нашій землі війна, навіть "Дивогляд" – це не про котиків і пандочок, а про перемоги нашого війська! Наш Telegram Дивогляд 5.UA.

Читайте також: Допоможи ЗСУ – врятуй свій дім: офіційні реквізити та посилання

 

 

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ